Оплата

 

Готівкою 

 • При доставці товару нашим кур'єром у Львові та Львівській області (без комісії).
 • Післяплата Нова Пошта (накладений платіж) - це коли ви оплачуєте покупку лише після її фактичного отримання. Тобто ви замовили товар - його доставили у відділення, і там (після огляду, примірки або просто помацавши коробку) ви вже внесли за нього плату (20 грн + 2% від суми переказу сплачує клієнт).

 

Онлайн-оплата банківською карткою 

Ви можете оплатити товар онлайн банківською карткою Visa або MasterCard після оформлення замовлення через кошик сайту.

1. Щоб оплатити замовлення онлайн банківською карткою в рядку "Оплата" потрібно вибрати спосіб оплати "Онлайн-оплата банківською карткою".

2. Після натискання кнопки "Оформити замовлення" Вам залишається лише ввести дані картки та електронну адресу у відповідні поля форми.

Після оплати з вами зв'яжеться менеджер і погодить час та інші деталі отримання замовлення.

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки

 

Оплата банківською карткою

Також оплатити товар банківською карткою Visa або MasterCard можна через термінал безпосередньо в пункті самовивозу та повернення ( м. Львів, вул. Сяйво, 91 ) при отриманні товару.

 

Безготівкова оплата для юридичних і фізичних осіб

Юридичним особам для коректного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних необхідно надати скани наступних документів:

Копію або скан документа про реєстрацію в ЄДРПОУ, свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ), інформацію про розрахунковий рахунок і чинного директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця).

 • Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок і за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами проводиться безпосередньо в момент отримання товару або поштою.
 • Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-го події оплати або відвантаження.

   

Процедура повернення грошей при оплаті за безготівковим розрахунком для юридичних осіб

 • Повернення грошей юридичним особам здійснюється за безготівковим розрахунком. Сума придбаного товару, згідно РН, повертається на рахунок покупця протягом 1-3 банківських днів за фактом одержання листа про повернення від компанії покупця і повернення самого товару. У листі повинні бути чітко вказані такі дані: найменування компанії, код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, банк, МФО банку, сума повернення, печатка і підпис посадових осіб (що мають право підпису).
 • Компанія покупець отримує і підписує поворотні накладні. Коригування до податкової накладної реєструються в термін: 2-3 дні з моменту отримання оригіналу поворотної накладної.

 

Доставка

Львів

Як правило доставка з складу до пункту видачі та повернення ( м. Львів, вул. Сяйво, 91 ) здійснюється на протязі одного дня і зберігається у пункті видачі та повернення на протязі 3 робочих днів. (безкоштовно).

Доставка нашим кур'єром по Львову 149 грн для малогабаритних товарів та 299 грн для великогабаритних товарів (до під'їзду, брами).

Вантажники можуть занести товар в квартиру (дім) за додаткову плату.

Ручний заніс:

 • техніка вагою від 10 кг                     - 20грн/поверх
 • плити, духовки                                    - 40грн/поверх
 • пральні машини                                 - 50грн/поверх
 • холодильники                                     - 75грн/поверх
 • холодильники типу "Side By Side"  - 100грн/поверх

Заніс з використанням ліфта оплачується за перший і крайній поверх.

Без упаковки заніс не здійснюється.

У випадку відмови від послуг платного заносу, прийом товару з актом огляду і оплата по чеку здійснюється до моменту самостійного заносу техніки клієнтом. Перевірка комплектації та наявності зовнішніх дефектів у виробі здійснюється покупцем в присутності представника кур'єрської служби. !!! Зверніть увагу, що підписавши Акт огляду товару, Ви підтверджуєте прийом товару. Добре обдивляйтесь товар при отриманні, щоб униктути недорозумінь.

В суботу та неділю доставка не здійснюється.

 

Львівська область

Ціна доставки 29 грн/км в одну сторону.

 

Україна

Відправка товару по Україні здійнюється в день оформлення замовлення до 16:00, після 16:00 - переноситься на наступний день.

Доставку по Україні оплачує покупець по тарифах служби доставки.

У разі, якщо Ви не заберете товар з відділення служби доставки на протязі п'яти календарних днів з моменту прибуття, товар відправиться назад і повторна відправка можлива лише після повної оплати товару та доставки.

Товар, який відправляється покупцеві, застрахований на її повну вартість. Якщо під час перевірки замовлення товар виявився пошкодженим, ви маєте право від нього відмовитися і не оплачувати. Для оперативного вирішення питання з доставкою нового товару замість дефектного товару, просимо Вас зв'язатися з менеджерами нашого інтернет-магазину. Ми зробимо все можливе, щоб доставити вам новий товар в найкоротші терміни.

 

!!! Просимо вас бути дуже уважними при отриманні товару, так як претензії до механічних пошкоджень техніки після виходу покупця з відділення служби доставки, з пункт самовивозу та повернення або після відходу кур'єра не розглядаються.