Гарантія

На товари у нашому інтернет-магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання щодо відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 12 місяців. Термін гарантії вказано в описі кожного товару на нашому сайті.

Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі під час отримання.

Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками або сервісний відділ нашого магазину. 

У разі коли товар не підлягає ремонту або з яких-небудь причин не може бути відремонтований у встановлені строки, авторизованим сервісним центром може бути видано Акт на списання товару. З цим актом ви можете звернутися до нас, і ми на його підставі зможемо обміняти товар або оформити повернення коштів. Якщо авторизований сервісний центр не залишає товар в себе, а віддає покупцеві. Покупець зобов'язаний відправити товар (повністю укомплектований) з Актом на списання, чеком та гарантійним талоном службою доставки нашому інтернет-магазину (доставку  оплачує покупець по тарифах служби доставки).

Гарантійне обслуговування включає безкоштовний ремонт товару в уповноважених сервісних центрах виробника протягом терміну дії гарантії. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон продавця.

Якщо товар вийшов із ладу на протязі гарантійного строку. Незалежно від того, скільки днів пройшло з дати покупки, якщо товар вийшов з ладу в процесі експлуатації, він підлягає експертизі і ремонту в авторизованому сервіс центрі (ст. 8 Закон України “Захист справ споживачів”). Ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші в разі, якщо техніка, придбана в нашому інтернет-магазині, вийшла з ладу під час гарантійного періоду з вини виробника, і вона не може бути відремонтована. Даний факт повинен бути зафіксований відповідним висновком авторизованого сервісного центру(Акт на списання товару).
 

У разі виникнення затримки з постачанням запасних частин, ремонт може бути здійснений у період, що перевищує чотирнадцятиденний термін, але не довше тридцяти календарних днів.

Гарантія не надається, якщо:

 • порушено цілісність гарантійних пломб;
 • є механічні або інші пошкодження, що виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця чи третіх осіб;
 • порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
 • було здійснено несанкціоноване розкриття, ремонт або змінено внутрішні комунікації та компоненти товару, змінено конструкцію або схеми товару;
 • неправильно заповнено гарантійний талон;
 • серійний або IMEI-номер, що зберігається в пам'яті виробу, змінено, стерто або не може бути встановлено.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на такі несправності:

 • природне зношення або вичерпання ресурсу;
 • випадкові пошкодження, завдані клієнтом, або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення чи використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо);
 • пошкодження внаслідок стихійних лих (природних явищ);
 • пошкодження, викликані аварійним підвищенням або зниженням напруги в електромережі чи неправильним під’єднанням до електромережі;
 • пошкодження, викликані дефектами системи, у якій використовувався товар, або що виникли внаслідок з'єднання та підключення товару до інших виробів;
 • пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.

 

Повернення

Якщо вам не підійшов чи не влаштував товар, ви можете його повернути протягом 14 днів з моменту купівлі. Для цього відправте товар службою доставки нашому магазину (доставку оплачує покупець по тарифах служби доставки).

Ми зможемо прийняти повернення, тільки якщо товар у належному стані (товар не використовувався):

 • без механічних пошкоджень;
 • повністю укомплектований;
 • з усіма збереженими ярликами та заводським маркуванням.